Spinnerbaity

Slevy

  • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

    Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Spinnerbaity

Spinnerbaity jsou speciální třpytky pocházející z USA, kde je používají při lovu štik a bassů v zarostlých vodách. Nástraha se vyznačuje dvěmi rameny, kdy na jednom je záček s gumovou imitací a zátěží a na druhém je rotační list. Třpytka je většinou vyzbrojena jednoháčkem. Vyznačuje se schopností nezachytávat se v travách. V českých podmínkách j...

Spinnerbaity jsou speciální třpytky pocházející z USA, kde je používají při lovu štik a bassů v zarostlých vodách. Nástraha se vyznačuje dvěmi rameny, kdy na jednom je záček s gumovou imitací a zátěží a na druhém je rotační list. Třpytka je většinou vyzbrojena jednoháčkem. Vyznačuje se schopností nezachytávat se v travách. V českých podmínkách jde o účinnou nástrahu na štiky.

Zobrazit

Spinnerbaity Počet produktů: 12

Podkategorie

  • Westin MonsterVibe

    Někdy je třeba monstrum, abychom chytili monstrum. A to je přesně to, k čemu byl MonsterVibe Spinnerbait navržen. Tato nástraha se jednoduše nahodí do vody a navíjí, ale pod vodou vytvoří hotové šílenství, kdy velké štičí matky se budou předhánět, která z nich bude u nástrahy jako první. MonsterVibe se vyznačuje schopností prolovit velké zarostlé plochy s vysokou efektivitou. Toto je vážně tvrdý spinnerbait, se kterým se snadno loví a přináší fantatické výsledky. Dokonce tak fantastické, že se mu začalo říkat odštikovák!

Zobrazují se 1 – 12 z 12 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 12 položek