Kategorie

  • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

    Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Jacek Wargocki a team woblerybonito excelovali na italském Pádu

Publikováno 2018-10-07 22:28:42
Kategorie Z lovu Rss feed

Jacek Wargocki a team woblerybonito excelovali na italském Pádu

Na konci září letošního roku se skvělý rybář, výrobce woblerů Bonito a především můj kamarád Jacek Wargocki s týmem již podruhé vydal na lov sumčích gigantů na italský veletok Pád. Po minulé výpravě, kdy jim zabrali dva nezvládnutelní sumci, si hoši opatřili festovnější výbavu a jako obvykle na konec sestavy šly sumčí woblery Bonito Szczupak 17. Tyto woblery dokáží i na sumčí pletence v trollingu penetrovat hloubku osmi metrů a dostat se tak ke dnu i v hlubokém Pádu. To je pro úspěch s woblerem v září stěžejní. Po prvních čtyřech menších rybách ulovil Marcin Grudziński sumce o délce 215cm.

Sumec

Za hodinu mi Jacek telefonicky hlásil zvýšení Marcinova osobáku na 230cm !

230cm sumec

Skvělý začátek. Vyhecovaně mi do telefonu řekl, že úlovek třímetrovky je v plánu tak za dvě, tři hodinky, že si musí odpočinout :-) No třímetrovka se sice nekonala, ale do konce výpravy hoši ulovili hodně dalších sumců atakujících dvoumetrovou délku.

sumci

sumec z Pádu

K tomu se jim na woblera jako vedlejší ryba připletli i čtyři candáti 65, 65, 85 a 90cm. Všechny ryby ulovili na Bonito Szczupak 17 s překovanými kroužky a trojháčky http://rybanahacku.cz/206-szczupak-125cm-a-17cm

Jinou nástrahu prý sumci nechtěli.

Candát 90cm

Za www.rybanahacku.cz velká gratulace !

foto: Jacek Wargocki

Sdílej tento příspěvek