Kategorie

 • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

  Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Zpracování osobních údajů pro účely odběru novinek na www.rybanahacku.cz

 • Novinky Vám nevnucujeme a účast na jejich odběru je dobrovolná.
 • K odběru novinek se můžete přihlásit
 • Odběr novinek můžete kdykoli zrušit.

1.V případě, že se rozhodnete odebírat informace o novinkách v našem e-shopu, pak Vám budou zasílány jen na základě Vaší registrace k odběru novinek a jen do doby, než se od jejich odběru odhlásíte.

2. Přihlášením se k odběru novinek udělujete tímto souhlas společnosti JIVE - IT s.r.o., se sídlem Hany Kvapilové 113/11, 779 00, Olomouc, IČ:02738376, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 58514. (dále jen „Správce“), provozovateli e-shopu www.rybanahacku.cz a www.woblerybonito.cz, aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:

-       jméno a příjmení

-       název společnosti

-       e-mail

-       telefonní číslo

Jméno, příjmení, název společnosti, telefonní číslo a e-mail jsou vedeny pro účely zasílání informací registrovanému klientovi o:

 • novinkách na e-shopech www.rybanahacku.cz a www.woblerybonito.cz
 • nově přidaném zboží
 • akcích, slevách, výprodejích poskytovaných provozovatelem e-shopu
 • naskladnění zboží poptávaném přímo zákazníkem
 • nově přidaných článcích na blogu e-shopu
 • legislativních změnách majících dopad na ochranu spotřebitele, ochranu kupujícího nebo ochranu osobních údajů zákazníkam a opatřeních, která byl provozovatel e-shopu povinen implementovat v případě, že se vyžaduje součinnost subjektu osobních údajů.
 1. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti JIVE - IT s.r.o., se sídlem Hany Kvapilové 113/11, 779 00, Olomouc, IČ:02738376.
 2. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé
 • Poskytovatel softwaru Prestashop SA 12 rue d´Amsterdam 75009 Paris - France, SIREN B497916635 Nanterre - NAF 6201Z - VAT FR66497916635. Na vysvětlenou sdělujeme, že e-shop běží v aplikaci Prestashop, v němž je vedena evidence klientů a jim udělené souhlasy ke zpracování osobních údajů a zasílání novinek.
 • Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.

5. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, než těm, jejichž součinnost je nutná k fungování e-shopu, a to na nezbytně nutnou dobu, nejdéle do doby poskytnutí a ukončení servisní služby. Zejména nebudou předávány třetím osobám pro jejich marketingové účely.

 6.  Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

-          vzít souhlas kdykoliv zpět

-          požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

-          požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

-          vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

-          požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

-          v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V Olomouci, dne 23.5.2018

Vendula Jíchová, jednatelka společnosti