Gumy Bass Assassin

Slevy

  • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

    Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Walleye Turbo Shad 4" - Silver Mullet

Turbo Shad 4 - Silver Mullet

Nové

Deseticentimetrový candátový ripper Bass Assassin z velmi poddajné vláčné gumy s neopakovatelnou akcí.

Více informací

7 ks

Ihned k dodání

Zakoupením tohoto produktu získáte až 1 věrnostní bod. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 1 bod , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 0,10 Kč.


Shlédnout video

  Vertikální přívlas s Bass Assassin sea shad walleye turbo

16,00 Kč

Parametry

Druh nástrahy Rippery a shady
Délka 10cm

Více informací

Bass assasin Walleye Turbo Shad 4" - Silver Mullet je deseticentimetrový candátový ripper z velmi poddajné vláčné gumy s neopakovatelnou akcí.

Cílová ryba: candát

Délka: 10cm

Již název firmy Bass Assassin napovídá, k čemu byla nástraha stvořena. V porovnání s jinými gumami Walleye Turbo Shad  je základní nástrahou pro lov candátů, klasický tvar kopyta s velkou ocasní ploutví poměrně dost sklopenou dozadu. Mohlo by se zdát, že taková nástraha o tomto tvaru bude pracovat velmi jemně. Není většího omylu. Ocas pracuje velmi agresivně, což oceňují zejména leniví dravci. 

Nástraha v oblíbené velikosti 10 centimetrů je již delší dobu základní nástrahou, se kterou v zemi původu (USA) hodně rybářů začíná lov. Její účinnost je jedna věc, ale klíčová otázka je i výběr barev. Bass Assasin nabízí desítky barevných kombinací, což dává široký prostor pro to, abychom za jakýchkoli okolností našli odpovídající barvu, tmavou, silně kontrastní, klasickou přírodu nebo gumy vydávající světlo ve tmě, hodně obměn perleti od klasické po modrou. Výrobce myslel i na míchání barev. Mnoho verzí má v jiné barvě jen ocásek, což na dravce funguje jako zaměřovač a spouštěč záběrů. Mnoho gum je také obohaceno zajímavým brokátem. Snad i ten nejvybíravější rybář si najde tu svoji top nástrahu.

Nástraha je jemná a ve vodě nevídaně pohyblivá. Pokud jde o zbrojení, postačí klasická jigová hlavička s hákem 2/0 nebo 3/0. Hmotnost samotné hlavičky může být od dvou až do dvaceti gramů a guma bude stále dobře pracovat. Stejnoměrně, agresivně a stabilně - čili tak, jak to mají dravci rádi. Nejlepších výsledků dosáhneme při vertikálním lovu z lodě nad podvodními vrcholky, koryty řek, výmoly a všude tam, kde využijeme možnost pomalého vyklesávání nad překážkami, když děláme přískoky. S každým přískokem se guma bude dravci lahodně nabízet při klesání. Jde o skvělou nástrahu na candáty, ať už lovíme na mělčině nebo na několika metrech vody. Desítku rád šlukne i velký okoun.

Také štikám tyto nástrahy přijdou k gustu, obecně ryby za určitých okolností mají v oblibě útočit na nástrahy v divných barvách, třeba fialková s červenou, černá s jasně zeleným ocáskem apod. Barevná škála Bass Assasin odstranila éru nahrazování nedostatku barev lihovými fixy.

Stalo se běžnou normou, že gumové nástrahy za oceánem jsou vyráběny z kvalitní gumy. Nejinak tomu je v případě této nástrahy. Možná to zní divně, ale je příjemná na dotyk. Měkká a zároveň trvalá.

Recenze

Napsat recenzi

Walleye Turbo Shad 4" - Silver Mullet

Walleye Turbo Shad 4" - Silver Mullet

Deseticentimetrový candátový ripper Bass Assassin z velmi poddajné vláčné gumy s neopakovatelnou akcí.

Napsat recenzi

Příslušenství