Karabinky a obratlíky

Slevy

  • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

    Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Obratlík Jaxon vel. 10

AJ-KR10110C

Nové

Obratlík pro spojení návazce s hlavním vlascem.

Více informací

9 ks

Ihned k dodání

Zakoupením tohoto produktu získáte až 1 věrnostní bod. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 1 bod , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 0,10 Kč.


16,00 Kč

16,00 Kč za balení

Více informací

Obratlík Jaxon pro spojení návazce s hlavním vlascem.
Použitím obratlíku předejtete zkroucení hlavního vlasce při stahování nástrahy. Obratlík je nepostradatelný pro spojení vlasce s ocelovým lankem, které by holý vlasec snadno přeřízlo. Výměna nástrah bude rychlá bez převazování a nutnosti kracování vlasce.

  • 10ks v balení (cena za bal.)
  • zadání 1ks v objednávkce = objednávka 1 balení

Znáte to, jste na rybách, navíc skvěle berou, jenže sedíte na místě, kde se hodně trhá. Každé druhé nahození utrhnete návazec nebo celou sestavu.  Místo, abyste aktivně lovili, tak drahocenný čas marníte tím, že neustále po kapsách nebo v batohu hledáte krabičky s háčky, přehrabujete se v nich a hledáte ten pravý, pak ještě krabičky s obratlíkem, cívky s návazcovým vlascem a když to končně máte po kupě, začínáte s převazováním sestavy. Dva náhozy a celý proces absolvujete znova.

Náš tip: Návazce pro lov na položenou, plavanou nebo feeder si připravte už doma. Ideálně, když horní část návazce bude zakončena smyčkou, kterou jen provlečete očkem obratlíku, očkem smyčky proháhnete konec návazce s háčkem. Pro případ utržení celé sestavy si nachystejte i návazce zakončené obratlíkem. Výměna utrženého nebo zkrouceného návazce tak zabere jen chvilku a můžete zase chytat. Rybařinu si určitě užijete více, když čas strávený na rybách budete věnovat aktivnímu lovu s nahozeným prutem. Také si ušetříte nervy s navazováním.

Recenze

Napsat recenzi

Obratlík Jaxon vel. 10

Obratlík Jaxon vel. 10

Obratlík pro spojení návazce s hlavním vlascem.

Napsat recenzi

Příslušenství