Karabinky a obratlíky

Slevy

  • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

    Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Obratlík Jaxon vel. 20

AJ-KR10120C

Nové

Obratlík pro spojení návazce s hlavním vlascem.

Více informací

7 ks

Ihned k dodání

Zakoupením tohoto produktu získáte až 1 věrnostní bod. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 1 bod , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 0,10 Kč.


15,00 Kč

17,00 Kč za balení

Více informací

Obratlík Jaxon pro spojení návazce s hlavním vlascem.
Použitím obratlíku předejtete zkroucení hlavního vlasce při stahování nástrahy. Obratlík je nepostradatelný pro spojení vlasce s ocelovým lankem, které by holý vlasec snadno přeřízlo. Výměna nástrah bude rychlá bez převazování a nutnosti kracování vlasce.

  • 10ks v balení (cena za bal.)
  • zadání 1ks v objednávkce = objednávka 1 balení

Znáte to, jste na rybách, navíc skvěle berou, jenže sedíte na místě, kde se hodně trhá. Každé druhé nahození utrhnete návazec nebo celou sestavu.  Místo, abyste si rybaření užívali a aktivně lovili, tak se rozčilujete, že drahocenný čas marníte tím, že neustále po kapsách nebo v batohu hledáte krabičky s háčky, přehrabujete se v nich a hledáte ten pravý, pak ještě krabičky s obratlíkem, cívky s návazcovým vlascem. A když to konečně máte po kupě, začínáte s převazováním sestavy. Dva náhozy a celý proces absolvujete znova.

Náš tip: Návazce pro lov na položenou, plavanou nebo feeder si připravte už doma. Ideálně, když horní část návazce bude zakončena smyčkou, kterou jen provlečete očkem obratlíku, očkem smyčky proháhnete konec návazce s háčkem a je hotovo. Pro případ utržení celé sestavy si nachystejte i návazce zakončené obratlíkem. Totéž můžete udělat, když si kupujete lanka na přívlač v metráži. Výměna utrženého nebo zkrouceného návazce tak zabere jen chvilku a můžete zase chytat. Rybařinu si určitě užijete více, když čas strávený na rybách budete věnovat aktivnímu lovu s nahozeným prutem. Také si ušetříte nervy s navazováním.

Recenze

Napsat recenzi

Obratlík Jaxon vel. 20

Obratlík Jaxon vel. 20

Obratlík pro spojení návazce s hlavním vlascem.

Napsat recenzi

Příslušenství