Krap 7

Slevy

  • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

    Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Bonito Krap 7cm B05 plovoucí

Krap 7cm B05 plovoucí

Nové

Wobler Bonito Krap 7 s lopatkou je určen k lovu štik. Plovoucí wobler s agresivním chodem se zanořuje do hloubky až tří metrů.

Více informací

4 ks

Ihned k dodání

Zakoupením tohoto produktu získáte až 13 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 13 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 1,30 Kč.


Shlédnout video

  Ukázka práce wobleru

130,00 Kč

130,00 Kč za kus

Parametry

Délka 7cm
Hmotnost 13g
Materiál PUR pěna
Hloubkový rozsah 2-3m
Provedení plovoucí
Kategorie Střední přívlač

Více informací

Wobler Bonito Krap 7 s lopatkou je určen k lovu štik. Plovoucí wobler s agresivním chodem se zanořuje do hloubky 1,5 metru. Při trollingu se ponoří až do až tří metrů. Krap 7 je nezastupitelný při lovu na nížinných řekách nebo na jezerech nad vodní vegetací. díky agresivnímu chodu ho můžete vláčet velmi pomalu, tehdy je velmi účinné se s ním loudat tak, že hřbetem wobleru jen čeříte hladinu. Kdo to dokáže, dočká se nezapomenutelně efektních záběrů štik.

Vyrábí se ve verzi plovoucí a potápivé.

Woblery Bonito polské  výroby jsou woblery od polského výrobce Jacka Wargockiego, Každá návnada je individuálně testována v říčních vodách. To zajišťuje jejich zamýšlené charakteristické opakující se stejné pohyby. Nástrahy pracují agresivně. Nástraha pracuje dobře při lovu na říčních přelivech, v proudu i při trollingu, nevybočuje ani v nejsilnějších proudech ani nemá tendenci se převracet a vyjíždět k hladině. originální úhlový tvar lopatky zajišťuje přirozený chod a snadné odrážení nástrahy od překážek bez rizika uváznutí. Lopatky jsou vyrobeny z polykarbonátu a jsou odolné proti lomu. Jako výsledek dlouholetých zkušeností se Jackovi podařilo docílit velmi efektního chování nástrahy, kdy po několika obrátkách kličkou navijáku wobler dokáže krásně nahodit boky a vydávat tak odlesky boků do vody, tak jak to dělá bílá ryba, což výrazně zvyšuje účinnost nástrahy.

Tělíčka jsou vyrobena z polyuretanové pěny vhodných proporcí a hustoty. Tím je zajištěno, že wobler má odpovídající tvrdost a odolnost, takže i po případném poškození velkým dravcem zůstává kompaktní, neabsorbuje vodu a nemění své vlastnosti. Nástrahy jsme zkoušeli při lovu štik a jejich poškození v porovnání s jinými woblery bylo zejména díky kvalitnímu laku minimální. Kostřičky woblerů jsou vyrobeny z drátu z nerezavějící oceli, takže zaručují spolehlivost a stabilitu konstrukce a možnost individuálně si upravit chod například vyhnutím očka. Woblery jsou vyzbrojeny zesílenými kroužky a trojháčky.

Recenze

Známka 
2016-09-06

Super

Nachytal jsem na něho jak štiky, tak velké jelce, často se na wobler věšeli i okouni, ne moc velcí, ale byli. Lovil jsem na Labi v Mělníku.

Napsat svou recenzi !

Napsat recenzi

Bonito Krap 7cm B05 plovoucí

Bonito Krap 7cm B05 plovoucí

Wobler Bonito Krap 7 s lopatkou je určen k lovu štik. Plovoucí wobler s agresivním chodem se zanořuje do hloubky až tří metrů.

Napsat recenzi

Příslušenství