Sandacz 5cm

Slevy

 • Ohodnoďte nás na Zboží.cz

  Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Bonito Sandacz 5cm barva C13 potápivý

Bonito Sandacz 5cm S C13

Nové

Pěticentimetrový wobler na candáty, štiky a velké pstruhy o ponoru 1,5m.

Více informací

1 ks

Ihned k dodání

Zakoupením tohoto produktu získáte až 10 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 10 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 1,00 Kč.


Shlédnout video

  Ukázka chodu wobler Bonito sandacz 5 v proudu
  Bonito Sandacz 5cm

109,00 Kč

109,00 Kč za kus

Parametry

Délka 5cm
Hmotnost 5,5g
Materiál Polyuretanová pěna
Hloubkový rozsah 1-1,5m
Provedení potápivý
Kategorie Lehká přívlač

Více informací

Wobler Bonito Sandacz 5cm.

 • délka 5cm
 • hmotnost 5,5g
 • ponor 1,5m
 • provedení potápivý

Charakteristika:

Wobler Bonito Sandacz 5cm.

 • délka 5cm
 • hmotnost 4g
 • ponor 1,5m
 • provedení plovoucí

Charakteristika:

Nástraha pracuje v hloubce do 1,5m, na delším vlasci až 2m. Na stojaté vodě s ním chytáme na hloubce do 1,5m se zaměřením na štiky a okouny. Na adresu tohoto wobleru se dá říci, že se na něj dá lovit vše co žije a je ochotno žrát, či v případě pstruha nebo štiky zničit agresora. Nástraha je charakteristická tím, že pracuje velmi agresivně a nepravidelně odskakuje na boky, což způsobuje, že vyprovokuje dravce k útoku. V zimě jím lze lovit pstruhy mořské, kdy je lovíme na dráždivější barvy  17, 18 přičemž na začátku sezóny je barva 17 bezkonkurenční, nástraha velmi dobře pracuje v proudu, což má velký význam při zimním lovu pstruhů. Jak se otepluje, začíná lépe fungovat potápivý tažený s proudem, tehdy funguje přírodní barevná škála Na pstruhy je možné tohoto woblera s úspěchem používat celou sezónu. Pstruhová říčka pro tento wobler by měla mít hloubku nejméně 1m. V teplém období na něj berou štiky, okouni a v lépe velmi dobře tloušti, jeseni a dokonce i parmy. Barva na parmu zásadně nemá žádný význam, pouze je třeba nástrahu tahat velmi pomalu s častým dotykem štěrkového dna a přidržením na místě. Jesen a tloušť milují přírodní barvy a volné vedení. Jeseni často udeří ve chvíli přidržení nástrahy na místě. Woblery jsou velmi úspěšné na okouny a štiky na menších řekách s líným proudem, nástraha pracuje dokonale s proudem i proti proudu. Barvy v zásadě nabírají na významu na podzim, zejména přírodní vzory, naopak  jiskřivé vzory jsou skvělé na jaře. Na řekách s tmavou vodou jsou bezkonkurenční barvy 13,03, 06. Na velkých řekách se s woblerem dobře loví na přelivech před hlavním proudem. Bere v zásadě vše, co je dravé.

Podle Marka Szymańskiego Bonito Sandacz je vedle Dorado Classic základním pstruhovým woblerem. Více informací v článku Wędkarskiego Świata 3/2010 str. 22: Wędkarz uporządkowany - pstrągi

Recenze

Napsat recenzi

Bonito Sandacz 5cm barva C13 potápivý

Bonito Sandacz 5cm barva C13 potápivý

Pěticentimetrový wobler na candáty, štiky a velké pstruhy o ponoru 1,5m.

Napsat recenzi

Příslušenství

Přejít na články na blogu