Kleń II 2,5cm

Slevy

Bonito Kleń 2,5cm Floating barva G10

Bonito klen 2,5 cm F G10

Nové

Wobler Bonito Kleń je malý 2,5cm dlouhý wobler pro lov pstruhů a tloušťů.

Více informací

21 ks

Ihned k dodání

Zakoupením tohoto produktu získáte až 9 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 9 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 0,90 Kč.


Shlédnout video

  Kleń 2,5cm v akci

95,00 Kč

Parametry

Délka 2,5cm
Hmotnost 2g
Materiál polyuretanová pěna
Hloubkový rozsah 0,7-1m
Provedení plovoucí
Kategorie Lehká přívlač

Více informací

Wobler Bonito Kleń je malý 2,5cm dlouhý wobler pro lov pstruhů a tloušťů vyrobený z PUR pěny. Wobler se vyznačuje agresivním chodem.

Nástraha pochází z Polska, výrobce proto uvádí, že pstruh v zimě dobře reaguje na barvy 33 a 17 ( V ČR je pstruh v zimě hájen). Wobler skvěle pracuje při lovu proti proudu, doporučujeme ho k lovu v řekách s hloubkou nad 1 metr u verze 3,5cm, verze 2,5cm se hodí i pro lov v mělší vodě. Při lovu tloušťů držte prut špičkou vzhůru, protože wobler Bonito Kleń není typická povrchová nástraha a tloušti rádi sledují právě hladinu nad nimi. Zdvihnutá špice prutu pomůže udržet nástrahu více ve sloupci. Na začátku sezóny jde o nepřekonatelnou nástrahu jak pro denní, tak noční lov tloušťů. Při lovu tlouště nahazujeme ke druhému břehu a necháme nástrahu při napnutém vlasci splout  silou proudu obloukem napříč proudem. Záběry velkých tloušťů jsou při takovém vedení nezapomenutelným zážitkem.

Klikni na video

Na tlouště fungují barvy 3,01,05 05,06,08,13,16.18.20,25.24,37,38.

Okouny lovíme na barvy 01,03 05,06,13,34,35,37,38,12,16 i 15.

  • hmotnost v plovoucí verzi 2g
  • délka 2,5cm
  • ponor do 1m

Představujeme woblery Bonito:

Woblery Bonito polské  výroby jsou woblery od polského výrobce Jacka Wargockiego, Každá návnada je individuálně testována v říčních vodách. To zajišťuje jejich zamýšlené charakteristické opakující se stejné pohyby. Nástrahy pracují agresivně. Nástraha pracuje dobře při lovu na říčních přelivech, v proudu i při trollingu, nevybočuje ani v nejsilnějších proudech ani nemá tendenci se převracet a vyjíždět k hladině. originální úhlový tvar lopatky zajišťuje přirozený chod a snadné odrážení nástrahy od překážek bez rizika uváznutí. Lopatky jsou vyrobeny z polykarbonátu a jsou odolné proti lomu. Jako výsledek dlouholetých zkušeností se Jackovi podařilo docílit velmi efektního chování nástrahy, kdy po několika obrátkách kličkou navijáku wobler dokáže krásně nahodit boky a vydávat tak odlesky boků do vody, tak jak to dělá bílá ryba, což výrazně zvyšuje účinnost nástrahy.

Tělíčka jsou vyrobena z polyuretanové pěny vhodných proporcí a hustoty. Tím je zajištěno, že wobler má odpovídající tvrdost a odolnost, takže i po případném poškození velkým dravcem zůstává kompaktní, neabsorbuje vodu a nemění své vlastnosti. Nástrahy jsme zkoušeli při lovu štik a jejich poškození v porovnání s jinými woblery bylo zejména díky kvalitnímu laku minimální. Kostřičky wobler jsou vyrobeny z drátu z nerezavějící oceli, takže zaručují spolehlivost a stabilitu konstrukce a možnost individuálně si upravit chod například vyhnutím očka. Woblery jsou vyzbrojeny zesílenými kroužky a trojháčky VMC.

Recenze

Napsat recenzi

Bonito Kleń 2,5cm Floating barva G10

Bonito Kleń 2,5cm Floating barva G10

Wobler Bonito Kleń je malý 2,5cm dlouhý wobler pro lov pstruhů a tloušťů.

Napsat recenzi

Příslušenství