Kloubová zátěž "Čeburaška"

Slevy

Red Bass čeburaška EX 4g 5ks v balení

Čeburaška EX 4g nastrahy.cz

Nové

Vyměnitelná vláčecí jigová hlavička s kloubovým uchycením nástrahy. Hmotnost 4g. 5ks v balení

Více informací

8 ks

Ihned k dodání

Zakoupením tohoto produktu získáte až 2 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 2 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 0,20 Kč.


29,00 Kč

Více informací

Zátěž je od gramáže 1,5 g výrazně excentrická - nástraha nerotuje ani se nepřetáčí - použitelné pro všechny typy gumových nástrah!
Vláčecí jigová hlavička "Čeburaška" přináší oproti klasickým jigovým hlavičkám dvě zásadní výhody:
- nástraha je umístěna na strýmrovém či dropshotovém háčku, který se do "čeburašky" přes vnitřní karabinku uchytí, ovšem háček je nyní spojen se zátěží kloubově a tudíž se nástraha pohybuje vláčněji a přirozeněji, což je ideální při lovu se smáčky REDBASS, nymfami REDBASS, ale i dalšími gumovými nástrahami.
- rybář si může zcela libovolně nakombinovat velikost a tvar háčku a zátěže.
Další výhody:
- umožňuje rychlou výměnu nástrahy bez jejího poškození (ponecháte ji na háčku a nastražíte jinou, již napíchnutou nástrahu).
NAŠE DOPORUČENÍ, KTERÉ MOŽNÁ JINDE NENAJDETE: Na základě vlastních zkušeností doporučujeme vždy používat na konci vlasce či šňůry karabinku. Zátěž totiž při běžném lovu sama nesklouzne, ovšem při zběsilém škubání hlavou např. štiky, okouna či pstruhy by mohlo dojít vlivem odstředivé síly ke sklouznutí, čímž se pevnost vnitřní karabinky zásadně sníží!!! Jelikož je však očko relativně malé, je potřeba kvalitní karabinku ze slabého drátu.
Hmotnost 4g
5 Ks v balení,cena za balení

Recenze

Napsat recenzi

Red Bass čeburaška EX 4g  5ks v balení

Red Bass čeburaška EX 4g 5ks v balení

Vyměnitelná vláčecí jigová hlavička s kloubovým uchycením nástrahy. Hmotnost 4g. 5ks v balení

Napsat recenzi

Příslušenství

Přejít na články na blogu