Krap 9 SR

Bonito Krap 9 SR barva 004 plovoucí

Krap 9 SR barva 004 do 1,5 metru

Nové

Plovoucí wobler s agresivní akcí v délce 9cm v  barvě okouna pro lov štik a sumců

Více informací

4 ks

Ihned k dodání

Zakoupením tohoto produktu získáte až 16 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 16 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 1,60 Kč.


160,00 Kč

160,00 Kč za kus

Parametry

Délka 9cm
Hmotnost 23g
Materiál PUR pěna
Hloubkový rozsah 1-1,5m
Provedení plovoucí
Kategorie Střední přívlač

Více informací

Wobler Bonito Krap 9 s ponorem do  1,5 metru

Plovoucí wobler s agresivní akcí v délce 9cm v barvě okouna pro lov štik a sumců

  • délka 9cm
  • provedení plovoucí
  • ponor do  1,5 metru
  • hmotnost 23g

Klikni na video

Woblery Bonito polské  výroby jsou woblery od polského výrobce Jacka Wargockiego, Každá návnada je individuálně testována v říčních vodách. To zajišťuje jejich zamýšlené charakteristické opakující se stejné pohyby. Nástrahy pracují agresivně. Nástraha pracuje dobře při lovu na říčních přelivech, v proudu i při trollingu, nevybočuje ani v nejsilnějších proudech ani nemá tendenci se převracet a vyjíždět k hladině. Originální úhlový tvar lopatky zajišťuje přirozený chod a snadné odrážení nástrahy od překážek bez rizika uváznutí. Lopatky jsou vyrobeny z polykarbonátu a jsou odolné proti lomu. Jako výsledek dlouholetých zkušeností se Jackovi podařilo docílit velmi efektního chování nástrahy, kdy po několika obrátkách kličkou navijáku wobler dokáže krásně nahodit boky a vydávat tak odlesky boků do vody, tak jak to dělá bílá ryba, což výrazně zvyšuje účinnost nástrahy.

Tělíčka jsou vyrobena z polyuretanové pěny vhodných proporcí a hustoty. Tím je zajištěno, že wobler má odpovídající tvrdost a odolnost, takže i po případném poškození velkým dravcem zůstává kompaktní, neabsorbuje vodu a nemění své vlastnosti. Nástrahy jsme zkoušeli při lovu štik a jejich poškození v porovnání s jinými woblery bylo zejména díky kvalitnímu laku minimální. Kostřičky woblerů jsou vyrobeny z drátu z nerezavějící oceli, takže zaručují spolehlivost a stabilitu konstrukce a možnost individuálně si upravit chod například vyhnutím očka. Woblery jsou vyzbrojeny zesílenými kroužky a trojháčky VMC.

Recenze

Napsat recenzi

Bonito Krap 9 SR barva 004 plovoucí

Bonito Krap 9 SR barva 004 plovoucí

Plovoucí wobler s agresivní akcí v délce 9cm v  barvě okouna pro lov štik a sumců

Napsat recenzi

Příslušenství