Krapik 3,5cm

Slevy

Bonito Krapik 3,5cm I10 plovoucí

Bonito Krapik 3,5m floating I10

Nové

Wobler Bonito Krapik je malý 3,5cm wobler s vysokým hřbetem imitující karasa. Wobler je určen pro lov okounů a tloušťů.

Více informací

33 ks

Ihned k dodání

Zakoupením tohoto produktu získáte až 10 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 10 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 1,00 Kč.


Shlédnout video

  Bonito Krapik 3,5cm floating

105,00 Kč

105,00 Kč za kus

Parametry

Délka 3,5cm
Hmotnost 3,5g
Materiál polyuretanová pěna
Hloubkový rozsah 0-0,5m
Provedení plovoucí
Kategorie Lehká přívlač

Více informací

Wobler Bonito Krapik je malý 4cm wobler s vysokým hřbetem imitující karasa. Wobler je určen pro lov okounů a tloušťů. Tvarem těla připomíná známý salmo slider, ale na rozdíl od něj má lopatku, takže jde o kombinaci klasického wobleru s minijerkem. Při prvním lovu s tímto woblerem jsem ulovil 22 jelců a jednoho okouna.

  • délka 3,5cm
  • hmotnost 3g
  • hloubový rozsah 0,5m
  • provedení plovoucí

Vedení: wobler vedeme pomalu s poškubávíním špičky prutu. Na tlouště se zvihnutou špicí, aby šel při hladině. Na okouny doporučuji časté pauzy v navíjení, kdy se wobler bude pomalu s vibracemi propadat sloupcem. Tehdy často přijde záběr.

Woblery Bonito polské  výroby jsou woblery od polského výrobce Jacka Wargockiego, Každá návnada je individuálně testována v říčních vodách. To zajišťuje jejich zamýšlené charakteristické opakující se stejné pohyby. Nástrahy pracují agresivně. Nástraha pracuje dobře při lovu na říčních přelivech, v proudu i při trollingu, nevybočuje ani v nejsilnějších proudech ani nemá tendenci se převracet a vyjíždět k hladině. originální úhlový tvar lopatky zajišťuje přirozený chod a snadné odrážení nástrahy od překážek bez rizika uváznutí. Lopatky jsou vyrobeny z polykarbonátu a jsou odolné proti lomu. Jako výsledek dlouholetých zkušeností se Jackovi podařilo docílit velmi efektního chování nástrahy, kdy po několika obrátkách kličkou navijáku wobler dokáže krásně nahodit boky a vydávat tak odlesky boků do vody, tak jak to dělá bílá ryba, což výrazně zvyšuje účinnost nástrahy.

Tělíčka jsou vyrobena z polyuretanové pěny vhodných proporcí a hustoty. Tím je zajištěno, že wobler má odpovídající tvrdost a odolnost, takže i po případném poškození velkým dravcem zůstává kompaktní, neabsorbuje vodu a nemění své vlastnosti. Nástrahy jsme zkoušeli při lovu štik a jejich poškození v porovnání s jinými woblery bylo zejména díky kvalitnímu laku minimální. Kostřičky woblerů jsou vyrobeny z drátu z nerezavějící oceli, takže zaručují spolehlivost a stabilitu konstrukce a možnost individuálně si upravit chod například vyhnutím očka. Woblery jsou vyzbrojeny zesílenými kroužky a trojháčky VMC.

Recenze

Známka 
2015-09-25

Super tloušťovka

Je to bombonek na tlouště. Boleni a jeseni to berou taky. Super hračka, když se člověk chce poblbnout. Miluju viděty ty agresivní záběry, když ho člověk táhne na hladině.

Známka 
2015-06-04

Bomba

Zkoušeli jsme s kamarádem Krapika na MP s výjimkou teď v květnu a velmi mile nás překvapil. V proudu při nahazování přes proud jsme pochytali hodně jelců. Nástrahu často atakují i pstruzi, ale u nich kvůli vyššímu tělíčku byla asi 50% úspěšnost záseku, protože se jim nevejde to tlamky. Proto 4. Pokud to mám hodnotit, že bych chytal jen jelce, pak by bylo samozřejmě 5.

Napsat svou recenzi !

Napsat recenzi

Bonito Krapik 3,5cm I10 plovoucí

Bonito Krapik 3,5cm I10 plovoucí

Wobler Bonito Krapik je malý 3,5cm wobler s vysokým hřbetem imitující karasa. Wobler je určen pro lov okounů a tloušťů.

Napsat recenzi

Příslušenství

Přejít na články na blogu