Ouklej 5cm a 7cm

Slevy

Bonito ouklej 7cm floating barva30

Bonito ouklej 7cm F/30

Nové

Sedmicentimetrový plovoucí wobler tvarem těla i barvou imitující ouklej pro lov bolenů štik a candátů.

Více informací

6 ks

Ihned k dodání

Zakoupením tohoto produktu získáte až 12 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 12 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 1,20 Kč.


Shlédnout video

  Bonito ouklej 7cm

120,00 Kč

115,00 Kč za kus

Parametry

Délka 7cm
Hmotnost 4,5g
Materiál polyuretanová pěna
Hloubkový rozsah 1,4m
Provedení plovoucí
Kategorie Lehká přívlač

Více informací

Wobler Bonito Ukleja 7cm  je sedmicentimetrový plovoucí wobler tvarem těla i barvou imitující ouklej pro lov bolenů štik a candátů. Nástraha má jemný vláčný chod s krásným mihotáním boků jako štíhlé rybky mívají. Nástraha je ideální pro lov v proudech.

  • délka 7cm
  • hmotnost 4,5g
  • provedení plovoucí
  • ponor 1,5m

Woblery Bonito polské  výroby jsou woblery od polského výrobce Jacka Wargockiego, Každá návnada je individuálně testována v říčních vodách. To zajišťuje jejich zamýšlené charakteristické opakující se stejné pohyby. Nástrahy pracují agresivně. Nástraha pracuje dobře při lovu na říčních přelivech, v proudu i při trollingu, nevybočuje ani v nejsilnějších proudech ani nemá tendenci se převracet a vyjíždět k hladině. originální úhlový tvar lopatky zajišťuje přirozený chod a snadné odrážení nástrahy od překážek bez rizika uváznutí. Lopatky jsou vyrobeny z polykarbonátu a jsou odolné proti lomu. Jako výsledek dlouholetých zkušeností se Jackovi podařilo docílit velmi efektního chování nástrahy, kdy po několika obrátkách kličkou navijáku wobler dokáže krásně nahodit boky a vydávat tak odlesky boků do vody, tak jak to dělá bílá ryba, což výrazně zvyšuje účinnost nástrahy.

Tělíčka jsou vyrobena z polyuretanové pěny vhodných proporcí a hustoty. Tím je zajištěno, že wobler má odpovídající tvrdost a odolnost, takže i po případném poškození velkým dravcem zůstává kompaktní, neabsorbuje vodu a nemění své vlastnosti. Nástrahy jsme zkoušeli při lovu štik a jejich poškození v porovnání s jinými woblery bylo zejména díky kvalitnímu laku minimální. Kostřičky wobler jsou vyrobeny z drátu z nerezavějící oceli, takže zaručují spolehlivost a stabilitu konstrukce a možnost individuálně si upravit chod například vyhnutím očka. Woblery jsou vyzbrojeny zesílenými kroužky a trojháčky VMC.

Recenze

Známka 
2015-08-25

Pěkný wobler

Ouklej v této barvě mě a kamarádovi velmi dobře šlape jak na štiky, tak na tlouště. Na boleny to chce sinking, která lítá dál.

Napsat svou recenzi !

Napsat recenzi

Bonito ouklej 7cm floating barva30

Bonito ouklej 7cm floating barva30

Sedmicentimetrový plovoucí wobler tvarem těla i barvou imitující ouklej pro lov bolenů štik a candátů.

Napsat recenzi

Příslušenství

Přejít na články na blogu