Woblery Salmo

Slevy

 • TOPlist
Woblery Salmo

Woblery Salmo se vyrábějí v Polsku již od roku 1991. Společnost Salmo je jedním z největších výrobců woblerů na světě.

Společnost Salmo byla založena v roce 1991 na vlně velkých politických změn v Polsku. Jejími zakladateli byli Piotr Piskorski a Radoslaw Zaworski - absolventi ichtyologie a vášniví rybáři. Jejich vášeň pro lov byla inspirací a h...

Woblery Salmo se vyrábějí v Polsku již od roku 1991. Společnost Salmo je jedním z největších výrobců woblerů na světě.

Společnost Salmo byla založena v roce 1991 na vlně velkých politických změn v Polsku. Jejími zakladateli byli Piotr Piskorski a Radoslaw Zaworski - absolventi ichtyologie a vášniví rybáři. Jejich vášeň pro lov byla inspirací a hnací silou společnosti. Do společnosti Salmo kromě vášně pro rybolov a schopností, investovali odborné znalosti o biologii ryb. Úkoly ve firmě od počátku byly rozděleny - Piotr pracoval na navrhování návnad a Radoslaw se snažil, aby se tyto myšlenky co nejdříve dostaly do života, nebo pro výrobu. Jedna věc byla jistá od prvních okamžiků společnosti - produkty Salmo musí být spojeny s nejvyšší kvalitou. Tato filozofie, i když nepříjemná, a v žádném případě snadná pro startování, vyústila v poměrně rychlé pozitivní účinky.


Během několika let byly produkty společnosti Salmo vidět ve většině evropských zemí. Velmi důležitá byla každoroční účast na mezinárodních veletrzích rybolovu. Poprvé Salmo vystavoval své výrobky v Ženevě v roce 1995, od nynějška nevynechává EFTTEX. V současné době má polský výrobce distributory ve více než 40 zemích na všech kontinentech.

V roce 2013 společnost změnila vlastnictví a Piotr Piskorski stal jejím jediným akcionářem, zatímco Radoslaw se rozhodl začít své vlastní podnikání v jiném odvětví.


Piotr si je vědom toho, že dobrou
značku je obtížné získat, ale ještě těžší je udržet. Úsilí posádky tak Salmo musí jít ve dvou směrech, Za prvé zavádět zcela inovativní řešení v oblasti umělých návnad. Právě tyto inovace umožní získat nové zákazníky.


Skvělé nápady se nerodí z ničeho. Společnost Salmo je hrdá na svou práci s nejlepšími rybáři z Evropy a USA. Znalosti a zkušenosti projektantů a konstruktérů šampionů Salmo podprují inovativní návrhy v oblasti produktů té nejvyšší kvality.


Zadruhé prioritou Salmo je kvalita výrobků, které opouštějí továrnu. Každá návnada je samozřejmě individuálně testována a upravena a podléhá přísné kontrole kvality, vícestupňové. Vývojáři Salmo se nezastaví v hledání dalších a lepších materiálů a technologií tak, aby konečný produkt splňoval nejvyšší standardy kvality. Velkou roli hraje dobře vyškolený personál. Přesto více než 90% z důvodu výrobního procesu Salmo návnady je založeno na manuální práci.

O unikátnosti nástrah Salmo se přesvědčil každý, kdo měl možnost jít na ryby alespoň jednou s jednou z nich. Jsou nejen obvykle imitace vytvořené tak, aby splňovaly rozmary rybáře - sběratele. Salmo návnady mají magickou sílu - sílu, která je výsledkem znalostí a zkušeností designerů (certifikované biologové ichthyologists) a Salmo testerů v Evropě a zámoří a horké přání úspěchu proudících k nám skoro každý den po celém světě spolu s obrázky ulovených ryb a popisy fantastických dobrodružství na vodě

Zobrazit

Woblery Salmo Počet produktů: 146

Podkategorie

 • Salmo Fury Pop 7

  Fury Pop je další etapou nástrah typu popper, která je léta oblíbena u mnoha rybářů, kteří vědí, že není nic tak napínavého jako vidět záběr dravce naživo na hladině. Celý korpus nástrahy je pokryt měkkým materiálem, zvětšujícím třetí na hladině, což zvyšuje stabilitu směru pohybu nástrahy při škubání prutem. Díky tomu se oproti jiným popperům mnohem méně často stane, že nástraha zamotá do trojháčků. Na zadním trojháčku je umísten nevelký ocásek z peří dodatečně vábící dravé ryby. Fury Pop je opatřen vnitřní komorou se zvukovou.

 • Salmo Roach 9cm

  U příležitosti 25. výročí vzniku firmy Salmo byla znovu vyrobena limitovaná série legendárních štikových woblerů Salmo Roach. Roach je devíticentimetrový wobler tvarem těla připomínající Salmo Perch, jeho profil je o něco užší a nižší. Roach se vyrábí v délce 9cm ve verzi shallow runner o hmotnosti 11,5g a deep runner o hmotnosti 12g. Při pomalém vedení působí na štiky přímo vražedně.

 • Salmo Frisky

  Neobyčejný wobler Salmo Frisky je výsledkem mnoha let zkoušení a vývoje, do něhož byly zaneseny zkušenosti a poznatky z lovu nejlepších rybářů světa. Klíčem k doražení úspěchu bylo spojení znamenitých hydrodynamických a aerodynamických vlastností v nástraze typu jointed. Tak vznikl wobler, který se dá daleko nahazovat, aniž by šlo o štíhlý, nehybný kus dřeva. Naopak Frisky je nadupadný energií a agresivním chodem kombinovaným s vlnivým pohybem děleného wobleru. Prývě takový pohyb láká dravce našich vod. Frisky pracuje znamenitě a bezchybně, netrpí na problémy se zamotáváním při náhozu. Je nabízen ve variantě mělce a hluboce chodící. Wobler ocení lovic candátů, ale ani štiky a velcí tloušti nezůstanou pozadu.

  Typické loviště, doba a metoda lovu:

  Frisky SR - velká řeka, závěr sezóny
  Frisky DR - velká nížinná řeka, pozdní jaro, brzký podzim.

  Jak lovit na Salmo Frisky

  Je to plovoucí wobler s malým odporem, pomalu stoupající nahoru během pauzy ve vláčení, což dovoluje lovit s ním s proudem i proti proudu. Hezké efekty vydává při vedení přímo do proudu s krátkými pauzami. Doporučený způsob: Dvě, tři otáčky kličkou, pauza, potáhnutí špičkou prutu. Na stojatých vodách je nejefektivnější vláčení s častou změnou rychlosti vedení a pauzami, občas krátké přiškubnutí prutem. Oba modely Frisky se osvědčily také při trollingu. Pokud potřebujete wobler dostat hluboko, můžete použít dodatečné zatížení.

 • Salmo Hornet

  Salmo Hornet

  série woblerů opracovaných především za účelem lovu v řekách, na přelivech - ideální natlouště, jeseny a boleny. Potápivé verze se dokonale osvědčují na stojatých vodách při lovu okounů a štik. Kratší lopatka a dost vysoko umíštěné očko zajišťují silné boční vibrace nástrahy v nevelké amplitutě.

  Při použití plovoucích modelů na řekách, na přelivech, vedeme nástrahu velmi rychle s proudem nebo lehce v úhlu ve směru proudu. Rychlost vedení záleží na hloubce loviště. V případě kamenitých plytčin by rychlost vedení měla jen o něco málo převyšovt rychlost proudu.

  Na hlubších lovištích přitahujeme rychleji. Při chytání na stojatých vodách chytáme především na potápivé modely - nejdřív necháme wobler klesnout do požadované hloubky a následně pomalu, s přestávkami přitahujeme zpět.


  Wobler Hornet, plovoucí o délce 6cm jako jediný na světě mezi woblery má nevidanou vlastnost. Při zadržení navíjení vlasce, se nástraha kolébá a pomalu couvá. V tomto okamžku nejčastěji následuje záběr dravce.

  Typ nástrahy - Crankbait
  Rok uvedení v nabídce Salmo - 1995
  Dostupné rozměry rozmiary - 2, 3, 4, 5, 6 cm, 9cm
  Dostupné verze - plovoucí, potápivý a super deep runner
  Dostupné barvy - 12
  Doporučená technika lovu - casting, trolling.
  Cílová ryba: pstruh, bass, walleye, okoun, štika, candát, jelec, bolen, sumec (model 9cm) -

  Jak lovit se Salmo Hornetem:

  Hornet je nenáročný na způsob vedení, chytá ryby i při plynulém vedení jako byste tahali rotační třpytku, přesto trocha kreativity neuškodí a odliší Vás od jiných rybářů. Wobler je ideální pro lov proti proudu, kdy se doporučuje ho na chvíli zadržet v proudu a počkat, což dravci umožňí se na něj zaměřit a  občas ho trochu popusťte špičkou dolů po proudu a znobu potáhňěte výše, v tomto okamžiku dravec zpravidla zaútočí.

  Woblery Salmo Hornet jsou skvělé při lovu s proudem. Rychlost vedení nástrahy by měla být jen o málo větší, než rychlost proudu. Osvědčují se rovněž při lovu proti proudu, kdy nástrahu vedeme pod sebou po proudu, kdy v hlubších místech předpokládáme úkryt dravce. V případě lovu  na stojatých vodách jsou velmi účinné jak při vláčení, tak při trollingu. Pro maximální využití těchto nástrah dopouručujeme držet se těchto rad ohledně náčiní: U malých nástrah používejte jemné pruty, tenké vlasce a malé karabinky, nástraze pak nebude nic překážet v tom, aby předvedla, co umí.

  Hornet je nenáročný na způsob vedení, chytá ryby i při plynulém vedení jako byste tahali rotační třpytku, přesto trocha kreativity neuškodí a odliší Vás od jiných rybářů. Wobler je ideální pro lov proti proudu, kdy se doporučuje ho na chvíli zadržet v proudu a počkat, což dravci umožňí se na něj zaměřit a  občas ho trochu popusťte špičkou dolů po proudu a znobu potáhňěte výše, v tomto okamžiku dravec zpravidla zaútočí.

  Na stojatých vodách se vyplatí razítkovat dno, kdy woblera dostanete ke dnu, zvíříte lopatkou nánosy na dně a pak ho pomalu necháte vystoupat kousek na dno. Postup opakujte.

  • Cílová ryba: okoun, candát, tloušť.

  TIP: Vždy kontrolujte háčky. Nástrahy Salmo vám přinesou více záběrů, ale pokud jsou Vaše háčky tupé nebo poškozené, pak o rybu přijdete. Kontrolujte násrahu před každým lovem a po vyproštění nástrahy z vázky. Tupé háčky naostřete nebo vyměňte.

  Doporučení: Na revíru s výskytem štiky použijte lanko !

 • Salmo Executor

  Wobler Salmo Executor - série vysmátých woblerů štikovo candátových. Menší modely jsou rovněz vhodné k lovu pstruhů a okouů. Jsou nabízeny ve verzi mělce potápivé a hlubokopotápivé. Silné mihotání vysokého tělíčka wobleru generuje silné hydrodynamické vlny, které lákají dravce dokonce i z větších vzdáleností. Executory je možné nasazovat jak na vodách stojatých, tak na řekách. Po nahození se staráme o to, abychom wobler co nejdříve dostali do pracovní hloubky a následně ho přitahujeme pomalu a s přestávkami.  V řekách jsou dobrými lovišti štik na executory hranice proudu a zpětného proudu s vířivou vodou. V případě jezer okolí rostlin.

  Typ nástrahy - Crankbait
  Rok uvedení do nabídky Salmo - 2004
  Dostupné rozměry - 5,7,9 a 12 cm
  Dostupné verze- Shallow Runner i Super Deep Runner
  Dostupné barvy- 4
  Doporučený způsob lovu - casting, trolling.
  Cílová ryba: štika, candát, bass, walleye, pstruh, okoun, u modelů 9 a 12cm sumec.
  Jak łowić Executorem:

  Na vodách stojatých lovíme tradičně. Nástrahu přitahujeme se změnami rychlosti a čas od času se s ní přiblížíme k hladině. Verze shallow runner se skvěle hodí k trollingu s přídavnou zátěží 0,8-1,2m před nástrahou na odděleném příponu. Na velkých řekách je osvědčeným způsobem lovu s touto nástrahou pomalé vedení přes proud nebo po proudu. V malých potocích dává nejlepší výsledky lov po proudu. K této metodě je nezastupitelný EXECUTOR 5SDR.

 • Salmo Thrill

  Thrill věrně napodobuje ouklej. Je potápivý, ale vláčí se rychle pod hladinou se zdvihnutou špičkou prutu. Cílovou rybou je bolen. Wobler Salmo thrill je odpovědí firmy Salmo na odvěký problém říčních přívlačářů: Bolen: losos vnitrozemských řek. Rychlý a pěkný jak stříbrná bělice. Zjeví se jak duch, přímo od nohami zaloví a rozstříkne vodu, což nejednomu rybáři připraví skoro infarktový zážitek.

  • Speciál na boleny.
  • Určený na daleké hody.
  • Sinking.
  • 9cm/22g

  I opravdu zkušený lovec často neochotně přizná, že některé ryby ulovit nedokáže. Dost možná v tom okamžiku mluví právě o bolenech, o kterých se nejčastěji mluvilo, že jsou neulovitelní. Mluvilo, protože Salmo Thrill ten problém vyřešil. Pracuje drobně, dokonale imituje rychlou ouklej, nejčastější kořist bolenů. Je štíhlý a těžký, na dobrém dlouhém prutu se s ním dá hodit i sedmdesát metrů. Ta nástraha má vše, co si bolen nedokáže odepřít.

  Na sezónu roku 2009  si rybáři z Německa, Francie, Velké Británie a Skandinávie vynutili vyrobení většího a těžšího devíticentimetrového modelu, který je s velkým úspěchem používán k lovu mořských pstruhů. Pokud bolen loví větší oukleje, použijte devítku.

  Typ nástrahy - Crankbait
  Rok uvedení do nabídky Salmo - 2007
  Dostupná verze - potápivýCílová ryba: Bolen, mořský pstruh.
  Modelové loviště, čas roku a metoda: řeky, jezera, přehradní nádrže, ve kterých se vyskytuje bolen. Od začátku sezóny do prosince. Přívlač, rychlé vedení nástrahy pod povrchem vody.

  Jak lovit se Salmo Thrill?

  Ačkoli jde o potápivou nástrahu, měla by být vedena kousek pod hladinou, a to ve velmi rychlém tempu. Ihned po nahození, kdy se wobler dotkne, hladiny, začněte nabíjet vlasec, špičku prutu držte vysoko nahoře. Doporučuje se používání navijáků o vysokém převodu 6:1 a více.

 • Salmo Minnow

  Wobler Salmo Minnow - legendarní model firmy SALMO. Je to štíhlý wobler vyráběný ve velikosti 5, 6, 7, a 9cm ve verzi plovoucí i potápivé, mělce tonoucí i hlubokopotápivé. V menších velikostech je skvělý pro lov tloušťů a pstruhů, ve velikosti 7 a 9 je to dobrá nástraa na boleny a štiky.  Skandinávští rybáři považují Minnow za nejlepší pstruhový wobler na světě. Wobler Salmo Minnow se osvědčil na všech lovištích světa. Je bezkonkurenční při lovu pstruhů na hlubších lovištích. V případě větších rozměrů jde o dokonalou nástrahu na říční štiky a candáty. Každoročně se na Salmo Minnow uloví také rekordní tloušti a jeseni. Možné jsou v zásadě všechny metody vedení nástrahy. Na velké pstruhy je tutovkou hod lehce po proudu a pomalé přitahování. Úspechy na pstruhy přinese rovněž zadržení wobleru na místě v proudu, nejlépe při samém dně blízko zatopené překážky.

  Typ nástrahy - Crankbait
  Rok uvedení do nabídky Salmo - 1991
  Dostupné rozměry- 5, 6, 7 a 9 cm
  Dostupné verze - plovoucí, potápivý a Super Deep Runner
  Dostupné barvy - 11
  Metoda lovu - casting, trolling.
  Cílová ryba - štika, candát, pstruh, walleye, bolen, bass


  Jak lovit na Salmo Minnow:
    Možné jsou v zásadě všechny známé způsoby vedení nástrah z rodiny MINNOW. Na tekoucích vodách dosáhnete dobré výsledky při vedení nástrahy s proudem, proti proudu, ale take přes proud. Právě vedení přes proud přináší nejlepší výsledky na ryby usazené na dně za překážkami, kdy nástraha imituje neopatrnou rybu, která plave nebezpečným územín středu řeky a doslova si říká o to,ji něco sežralo. V každém případě je doporučováno nepravidelné vedení, přerušované potáhnutím, poškubnutím nebo popouštěním. MINNOW 7SDR je skvělá trollingová nástraha. Osvědčujese stejně při malých i vyšších rychlostech trollingu.

  Hloubka práce wobleru spinning/trolling
  M5F - 0,5 / 1,0m
  M5S - 0,8 / 1,5m
  M6F - 0,5 / 1,0m
  M6S - 1,0 / 1,5m
  M7F - 1,0 / 1,5m
  M7S - 1,5 / 2,0m
  M9F - 0,8 / 1,2m
  M9S - 1,5 / 2,5m
  M7SDR - 2,5 / 4,0m

 • Salmo Pop

  Popper Salmo 7cm je skvělá nástraha pro lov na hladině. Popperem můžete napodobit žábu, ale také raněnou nebo prchající rybku na hladině. Rozruch na hladině pak přiláká pozornost dravce. Ať už lovíte nad vodními rostlinami nebo v období, kdy dravci rádi útočí na hladině, Salmo pop Vám přinese mnoho úspěchů a radosti. Spatřit velkou štiku nebo bolena, jak to zespodu napálí do vaší nástrahy patří k nezapomenutelným zážitkům.

 • Salmo Fatso

  Fatso Crank je vynikající jak pro trolling tak pro běžné nahazování. Je to plytko chodící návnada,která se chová nejlépe v hloubce až do 3 metrů. Avšak při trollingu, když přidáme zátěž navíc tato návnada pracuje o mnoho hlouběji. Zátěž může být připevněna na paternoster kde je připevněna 1-1,5 metru před návnadou. Zátěže by měli být adekvátně voleny k hloubce ve které si přejeme chytat. Když používáme Fatso Crank při běžném nahazování, tak se potopí do hloubky 0,5 metru, funguje báječně pro lov velkých dravců v mělčinách mezi ponořenou vegetací. Také můžeme používat tuhle návnadu efektivně na hladině. Jenom stačí držet špici udice ve výšce a dívat se jak tato návnada před sebou tlačí velice nápadnou vlnu, která je pro ryby velice atraktivní. Nebo nechejte návnadu potopenou a nechejte ji po chvíli vyplavávat na povrch. Velice úspěšná taktika je čas od času přerušit navíjení a parkrát návnadou škubnout. To imituje zraněnou rybku a může to být klíčovým podnětem pro útok dravce. Fatso Crank je báječná návnada pro letní chytání sumců, kteří se v teplých měsích loví blízko hladiny. Je velmi důležité použít k Fatso Cranku vhodné načiní: Pevný prut dlouhý okolo 2,1-2,3 metru spárovaný s multiplikátorem a silnou pletenou šňůrou.

 • Salmo Slider

  Jak rybařit se Sliderem Obvykle se Slider vláčí pomocí pořádných přítahů udice za neustálého rychlého vláčení, přítahy prutem by měli být celkem rázné a rychlé. Předtím než skutečně začnete rybařit si zkuste pár náhozů v čisté vodě aby jste mohli řádně poznat jak se Slider ve vodě chová a později vše správně provést a načasovat, když Slider vláčíte tak se otáčí ze strany na stranu, každá otočka by dokonale měla synchronizovat s navíjením. Mezi jednotlivými cuknutími nástrahou nesmíte dopustit aby se dělal na vlasci průvěs, vlasec je důležité mít napnutý proto aby jste mohli okamžitě reagovat na záběr ryby, ale také díky svým rázným otočkám ze strany na stranu se může Slider zamotat a je jen na vás aby jste tomu zamezili, popřípadě to i s pomocí těchto rad zavčas rozpoznali. Jiné metody rybaření se Sliderem se vyvíjí. Slider pracuje tak dobře, že mnoho odlišných stylů navíjení lze užít za nejrůznějších podmínek. Jakýkoli způsob si vybereš tak by ses měl maximálně koncentrovat aby ses ujistil, že odpovídá chování Slideru. Výběr stylu navíjení je velice důležitý, například když je teplota vody pouze okolo (2-5 stupňů celsia ) dosáhnete nejlepších výsledků pouze pomalým vedením nástrahy, s pauzami až 3 sekund mezi pocuknutími a i samotné cukání nástrahou by mělo být jemné. Potápivý Slider je tou správnou volbou pro tento styl, protože když se nástraha potápí vydává citlivý pohyb, který dravce přitahuje. Když je teplota vody vyšší pak by se mělo vláčet vyšší rychlostí. Slider je až překvapivě vhodný pro trolling v mělčích vodách, nechte ho mezi 10-30 metry za lodí a pocukávej s ním co to jen jde po jeho nahození.

 • Salmo Perch

  Wobler Salmo Perch

  Salmo Perch je dostupný v mnoha provedeních, je efektivní v mnoha nejrůznějších situacích. Pro otáčení doporučujeme Shallow Runner(SR) a Floating(F) verze klasických crankbaits. Pomalé navíjení s příležitostnými pauzami nebo cukáním špičky prutu je velice účinné. SR verze je typický twichbait, perfektní pro mělká a zarostlá místa. Když použijete dlouhé tahy prutem a navíjení k odstranění průvěsu. Používání této metody se nástraha pohybuje do stran a často láme povrch vodní hladiny. Tento druh akce přerušovaný příležitostnými pauzami může být absolutně neodolatelný pro dravce vodní říše. Perch v Super Deep Runner(SDR)je opravdu speciální nástraha. Velká lopatka může snížit nahazovací schopnost, takže tato verze je spíše doporučována pro trolling. Ohromné hloubky dosahované těmito návnadami (Perch 14SDR se potápí až do 12 metrů) Je dělají vrcholem jejich třídy mezi trollongovými nástrahami.

 • Bass Bug 5,5cm

  Wobler Salmo Bass Bug je velký bratr malého Buga. Nástraha vznikla s cílem lovu Bassů, ale dokonale se osvědčila při lovu štik. Podobně jako LIL'BUG je to typický "wakebait" - wobler pracující výlučně na potvrchu, kdy protokuje dravce tvorbou charakteristických V-vln. Díky konzultacím s americkými rybáři byla vytvořena výjimečná hladinová nástraha zahrnující systém dalekého hodu (SICS), dokonalé vyvážení korpusu a zabudované rachtací kuličky. To vše způsobuje, že máme povrchovku, která letí daleko jak raketa, pracuje stabilně při každé rychlosti vláčení a vábí dravce z velké vzdálenosti. Dodatečnou výhodou je nezvykle chytlavý trojháček Mustad KVD Triple Grip.

 • Salmo Whacky

  Wobler Whacky byl vyvinut pro trolling na lososy a mořské pstruhy v Balstském moři. Díky speciálně tvarované lopatce ve tvaru lžíce má Whacky neobvyklou akci. Při pomalém trollingu ve vodě kreslí pravidelnou sinusoidu s úzkou výchylkou. Při rychlejším vedení se amplituda zvětšuje téměř dvakrát. Své nejlepší vlastnosti ale ukáže až při rychlém trollindu, tehdy se nepravidelně odbíjí vpravo, vlevo výrazně od dráhy trollingu. Takto pomatená rybka je neuvěřitelně účinná při lovu lososovitých ryb. Ve Skandinávii se woblery tohoto typu používají již léta. I v Polsku si mořský trolling na lososy získává svoji popularitu. Lososi a mořští pstruzi v Gdaňské zátoce jsou jistě velmi cennou trofejí, ale i jiné ryby nenechá lhostejnými. Na řece s ním budeme úspěšní zejména při lovu candátů, neboť výborně napodobuje oukleje. Zkušenosti ukazují, že při trollingu záběry velmi často přicházejí v okamžiku obratu při snížení nebo zvýšení rychlosti. Tehdy se wobler prostě chová jinak, dráždivě pro dravce. S Whackym bude takový lov o mnoho snadnější. Stačí čas od času měnit rychlost trollingu.
   

 • Salmo Tiny

  Woblerky speciálně určené pro lov říčních jelců tloušťů a jesenů. Skvěle se osvědčuje na přelivech, ostrozích a březích regulovaných lomovým kamenem. Používáme vlasec od 0,14 do 0,18mm

 • Salmo Lil`bug

  Salmo Lil`Bug je povrchový wobler - hmyzák. Ryby přitahuje svým pohybem v hladinové vrstvě vody - při vedení vytváří kolem sebe vlnky a zasebou nechává šípovitou brázdu. To upoutá každého zvědaného tlouště v okolí. Nástraha Lil Bug je opatřena systémem "wire shaft" prodlužujícím hody. Díky tomu dosáhneme dalekých hodů k protějšímu břehu bez vyplašení opatrných ryb.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 146 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 146 položek