Woblery Westin

Woblery Westin

Přívlačový program firmy Westin zahrnuje mimo jiné i nabídku velmi účinných woblerů po generace testovaných na velkých dravcích ve Skandinávii.

Woblery Westin Počet produktů: 97

Podkategorie

 • Westin Danny the Duck

  Je obecně známo, že štiky, musky a bassové jedí kachňata. Být kachnětem ve světě, kde štiky jedí ptáky není jednoduché. Nyní máte díky působivé nástraže Danny the Duck možnost nabídnout štikám pěknou tučnou kachničku o obědu. Nástraha je navržena, aby se dala vláčet i velmi mělko, blízko hladiny a s prutem drženým vysoko s ní budete čeřit hladinu.

 • Westin Jätte Multi...

  Wobler Jätte Westin Multi Jointed s blikajícími Westin realistickými očičkami a unikátním hadovitým pohybem je neodolatelná nástraha. Je to všestranná nástraha použitelná na jezerech i řekách na ty největší predátory. Můžete s ním vláčet pomalu i rychle. O zvýšení atraktivity se postará klapající zvuk jednotlivých dílců a ultrasonické zvukové kuličky. Pokud jsou velké ryby mazané, zkuste přidat pauzy mezi navíjením a Westin Multi Jointed se bude jen pomalu propadat vodním sloupcem - velký trik, který spouští záběry.

 • Westin Swim

  Westin Swim se stal oblíbenou nástrahou mnoha skandinávských profesionálních rybářských průvodců. Ví totiž, že většina nezkušených klientů s nimi dokáže snadno nahazovat a s úspěchem rybařit. Tento jerk prohodíte i největším větrem. Nástraha začne ihned po zahájení navíjení vytvářet charakteristické esíčkové zatáčky, které jsou pro většinu velkých štik neodolatelné. Westin  Swim Sinking je perfektní nástraha pro lov mezi jedním a třemi metry, což je výborné, když dravci stojí na mělčinách. is the perfect choice for fishing between 1 and 3 meters. Westin Swim Suspending has a running depth of 0,5 to 2 meters. Perfect when the big fish are in shallow water.

 • Westin Platypus

  Projekt Platypus byl tvrdý oříšek pro skandinávského výrobce nástrah Allana Christiansena. Westin chtěl vše udržet v tajnosti a na začátku dokonce nebylo ani jméno nástrahy - jen seznam nemožných požadavků na jednu nástrahu. Po vyrobení prototypu bylo jasno, že nástraha dostane jméno Platypus (ptakopysk). Po uvedení na trh se Platypus stal leaderem při lovu na velké severské štiky. Ale to není vše. Zesílená 22cm verze se osvědčila při lovu velkých španělských sumců.

 • Westin Rawbite

  Superefektivní wobler Rawbite je doslova zabijácká nástraha s úzkou progresivní akcí, která z něj dělá perfektní spouštěč záběrů na okouny. Tato vere je klasickou nástrahou s ručním malováním povrchu těla s širokou nabídkou realistických i šílených barev. Rawbite je možná malý, ale jde o nástrahu s velkým potenciálem při lovu obřích okounů.

 • Westin Baby Bite SR

  Tento malý chlapík vypadá jako lákavá pochoutka pro okouny a bassy. Obě verze Shallow runner (SR)a deep runner (DR)  mají vemi úzkou plovací akci s dostatkem šílených pohybů pro vydráždění ryby k útoku. Optimální vyvážení s mírnou vznášivostí zaručuje, že nástraha zůstane v horké zóně i při zastavení navíjení. Je efektivní při pomalém i rychlém navíjení. Baby bity způsobí chaos v řadách okounů a některé z nich přivede k pláči, neboť chytat je s Baby Bite je moc snadné!

 • Westin Baby Bite DR

  Baby Bite DR je hlouběji potápivá verze úspěšného okounového wobleru, která se zanoří do hloubky až čtyř metrů. Její jemná akce z úzkou amplitudou dělá okouny šílenými. můžete ho vláčet, lovit trollingem a vždy bude na okouny fungovat jako magnet.

 • Westin Platypus SR

  Platypus SR se inspiroval slavnou nástrahou Westin Platypus lure - milovanou (a nenáviděnou) velkými predátory po celém světě. Tato malá kráska je tak detailně propracována, že ani matka příroda si nemůže stěžovat. Tělo nástrahy je opatřeno integrovaným long cast systémem - dvě ocelové kuličky se během náhozu přemístí dozadu a pomáhají stabilizovat nástrahu tak, aby dosáhla až za horizont.  Jde o správnou nástrahu na velké chytré okouny, candáty, bassy a štiky.

 • Westin Platypus DR

  Hlouběji chodící verze slavného wobleru Westin Platypus, který dravci milují i nenávidí. DRko je reakcí na žádost rybářů, kteří rádi loví okouny a candáty v hlubší vodě. Wobler pracuje v hloubce 2-4m.

 • Westin FatBite

  Je tlustý, hrubý a koleduje si o kousnutí - FatBite je ideální mělce chodící tvrdá nástraha pro širokou škálu druhů - okoun, bass, štika, sumec budou mlsně kroužit kolem tohoto tlouštíka jen proto, aby do něj mohli pořádně kousnout. Wobler má širokou amplitudu a hlasitě chrastí, takže je pro ryby dobře lokalizovatelný i za tmy nebo v kalné vodě. Tato nástraha je určena pro lov v mělkých vodách, menších rybnících a kanálech a rychle se vynořuje k hladině, když přestanete navíjet.

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 97 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 97 položek