FEEDER PROGRAM

 • TOPlist
FEEDER PROGRAM

Náš feederový program  na www.rybanahacku.cz zahnuje feederové pruty, náhradní feederové špičky, podpěry, vezírky, podběráky, klasická feederová krmítka, krmítka na method feeder, háčky, obratlíky, závěsky a průjezdy proti zamotání, method feederová krmítka, feederové gumy a širokou nabídku krmítkových směsí značek Lorpio, Boland, Starfish, Václ...

Náš feederový program  na www.rybanahacku.cz zahnuje feederové pruty, náhradní feederové špičky, podpěry, vezírky, podběráky, klasická feederová krmítka, krmítka na method feeder, háčky, obratlíky, závěsky a průjezdy proti zamotání, method feederová krmítka, feederové gumy a širokou nabídku krmítkových směsí značek Lorpio, Boland, Starfish, Václavík a Stil.

Zobrazit

FEEDER PROGRAM Počet produktů: 42

Podkategorie

 • Feeder guma

  Feeder guma

  zabraňuje utržení ryby

  a vytržení háčku z tlamky

  při zdolávání.

 • Feeder hrazdy
 • Feederové špičky

  Výměnné špičky na feeder

 • Podpěry

  Podpěry na feederové pruty

 • Feederové hokejky
 • Vlasce KARPUM FEEDER

  Nejnovější přírůstek do řady monofilu ION POWER byl vyvinut speciálně pro kaprařské feederové specialisty.

  Při vývoji se uplatnily všechny dosud nasbírané poznatky z dlouholetého vývoje jiných vlasců a ve finále se spojily s nejnovějšími technologiemi za použití velmi přísně kontrolovaných výrobních procesu. Takto mohl vzniknout z velmi kvalitního Mitsubishi Novamid NT polymeru vlasec s optimální průtažností, vysokou pevností v uzlu, dobrou potápivostí a vysokou oděruvzdorností. Díky nové technologii povrchové úpravy, která jej chrání před UV zářením, se značně prodlužuje jeho životnost. Na cívkách je navinut v paralelním hladkém návinu (PLS), takže spodní vrstvy zůstávají perfektně hladké a nestláčené od vrchních vrstev.
   
  PLS – Paralell Line Spooling – je jediný výrobní postup, který umožňuje navinutí vlasce na naviják bez jakéhokoliv kroucení a následných škod při jeho používání.

  Doporučujeme všem kaprařům -feederařům!

 • Feederová krmítka

  Krmítka na feeder

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 42 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 42 položek