Gloog Nike

Katalog

Povolené filtry:
Výrobce
Hloubkový rozsah

Slevy

  • TOPlist
Gloog Nike

Série woblerů Gloog Nike se vyznačuje podlouhlým tvarem těla a lopatkou hluboko zapuštěnou do těla, což způsobuje drobnou akci ocásku, jemné výchylky v bok s lehkým kolébáním a mihotáním. Přesně jako oukleje. Nike 80 je dobrý v době rozmachu potěru. Tehdy s ním lovíme na mělčinách a kolem kamenných regulací, kde se krmí nejeden candát, okoun neb...

Série woblerů Gloog Nike se vyznačuje podlouhlým tvarem těla a lopatkou hluboko zapuštěnou do těla, což způsobuje drobnou akci ocásku, jemné výchylky v bok s lehkým kolébáním a mihotáním. Přesně jako oukleje. Nike 80 je dobrý v době rozmachu potěru. Tehdy s ním lovíme na mělčinách a kolem kamenných regulací, kde se krmí nejeden candát, okoun nebo velký tloušť. Nike 100 je velmi dobrou nástrahou na štiky na stojatých vodách. Nejlepší čas lovu je velmi časné ráno a pozdní večer, kdy jsou dravci velmi aktivní a vyplouvají do horních vrstev vody, aby hledali hejna ouklejí a plotic. Na řece jde o znamenitou nástrahu na prolovování kamenitých záhozů a regulací. Velmi úspěšný je i v místech, kde řeky přecházejí v zátočiny.

Jde o jednu z nejúčinnějších nástrah na noční přívlač na velkých řekách jako Odra, Wisla, Labe. Tehdy se věnujeme mělkým partiím řek, kde se hromadí drobotina, na které se v noci krmí velcí candáti. 

Velmi důležitou věcí při noční přívlači je pravidelné vedení wobleru. Musíme pamatovat na to, že dravci připlouvají až k samému břehu, proto nemusí být naše hody daleké. Vedení nástrahy by mělo být pomalé, protože noční rybky nejsou moc aktivní a silně pracující wobler by se opatrným dravcům mohl zdát podezřelý.

Zobrazit

Gloog Nike Počet produktů: 24

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 24 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 24 položek