Gloog Hermes

Katalog

Povolené filtry:
Výrobce
  • TOPlist
Gloog Hermes

Gloog Hermes NP 7cm je dnes již legendární sedmicentimetrový bolenový wobler pro daleké hody. 

Gloog Hermes je speciální wobler určený na lov bolenů

Jeho tvar, akce, hmotnost, barvy, vše je určeno v duchu lovu tohoot famózního dravce. Hermes má délku 70mm a hmotnost 12g. Bočně zploštělý korpus, precizně rozmístěné zatížení a proporciálně vyvářen...

Gloog Hermes NP 7cm je dnes již legendární sedmicentimetrový bolenový wobler pro daleké hody. 

Gloog Hermes je speciální wobler určený na lov bolenů

Jeho tvar, akce, hmotnost, barvy, vše je určeno v duchu lovu tohoot famózního dravce. Hermes má délku 70mm a hmotnost 12g. Bočně zploštělý korpus, precizně rozmístěné zatížení a proporciálně vyvářený wobler má vlepenou téměř kolmou lopatku, která způsobuje, že se wobler při vláčení chová velmi stabilně a poradí si i se silným proudem, změnami proudění i víry. Charakteristický pohyb s jemným mihotáním skvěle imituje oukleje.  Hmotnost wobleru umožňuje opravdu dlouhé a přesné hody i při silném větru. Pozice zatížení Hermesu dává typickou "bolenovou" akci, ale také způsobuje, že nástraha se nepřetáčí během letu vzduchem a nemotá se. Pracovní hloubka wobleru je závislá jen na představivosti rybáře. Nejčastěji používaná technika lovu je velmi rychlé vláčení, kdy woblera vedeme v povrchových vrstvách vody. Chceme-li lovit hlouběji, pak wobler vláčíme pomaleji, osvětčuje se mihotání prutem v nahoru dolů v rozsahu 30 stupňů. Při pomalém vláčení na wobler velmi často útočí i štiky a velcí jelci tloušti.

Hermes - to je dokonalá bolenová nástraha. Neagresivní práce, tažený po proudu, přes proud nebo mezi proudy, vždy bude pracovat tak jak má a chytat jednoho bolena za druhým daleko za dostřelem běžných woblerů a měl by mít své místo v krabičce každého lovce bolenů.

  • délka 7cm
  • hmotnost 12g
  • provedení potápivé
Zobrazit

Gloog Hermes Počet produktů: 9

Zobrazují se 1 – 9 z 9 položek
Zobrazují se 1 – 9 z 9 položek